Więcej widoków

Wieszak na kapa

Szybki podgląd

Ręcznie wykonany wieszak do paramentów z drewna bukowego pozwalający na perfekcyjne powieszenie pluwiałów.
Po lewej stronie – w stanie złożonym pozwalającym na przechowywanie niezajmujące dużo miejsca.
W środku – przystosowane do danego kształtu pluwiału, zawierający uchwyt na sprzączkę pluwiału, przez co tkanina zostaje odciążona od ciężaru sprzączki. Dolny przegub może, w przypadku dużej szerokości, za pomocą dostarczonego klucza imbusowego zostać rozłożony do pozycji prostopadłej.
Na obydwa górne ramiona naklejona została taśma aksamitna, aż poza „kolano”, która zapobiega, by pluwiał z powodu swojej własnej wagi zsunął się przez górny przegub ramienny.
Pluwiał wisi optymalnie bez zniekształceń, po jednorazowym ustawieniu wieszaka.

Dostępność: W magazynie

Delivery Time: 2-3 Tage

Cena jest pokazany po Logowanie / Rejestracja

Szczegóły

Ręcznie wykonany wieszak do paramentów z drewna bukowego pozwalający na perfekcyjne powieszenie pluwiałów. Po lewej stronie – w stanie złożonym pozwalającym na przechowywanie niezajmujące dużo miejsca. W środku – przystosowane do danego kształtu pluwiału, zawierający uchwyt na sprzączkę pluwiału, przez co tkanina zostaje odciążona od ciężaru sprzączki. Dolny przegub może, w przypadku dużej szerokości, za pomocą dostarczonego klucza imbusowego zostać rozłożony do pozycji prostopadłej. Na obydwa górne ramiona naklejona została taśma aksamitna, aż poza „kolano”, która zapobiega, by pluwiał z powodu swojej własnej wagi zsunął się przez górny przegub ramienny. Pluwiał wisi optymalnie bez zniekształceń, po jednorazowym ustawieniu wieszaka.

Informacje dodatkowe

Jednostka jednostkowa
Lieferzeit 2-3 Tage