Więcej widoków

Wieszak na dalmatykę

Szybki podgląd

Pozwalający na doskonałe przechowywanie dalmatyk, które nie mogą być składowane na płasko. Ręcznie wykonany wieszak do paramentów z drewna bukowego pozwalający na perfekcyjne powieszenie dalmatyk.
Po lewej stronie – w stanie złożonym pozwalającym na przechowywanie niezajmujące dużo miejsca.
W środku – przystosowane do danego kształtu komży, zawierający przegub środkowy, który pozwala na dostosowanie się do wielkości kołnierzyka wzgl. uwzględnia biegnąco prostopadle taśmy obszywki, unieruchomiony każdorazowo za pomocą dostarczonego klucza imbusowego.
Po prawej stronie – dalmatyka wisi optymalnie bez zniekształceń, po jednorazowym ustawieniu wieszaka.

Dostępność: W magazynie

Delivery Time: 2-3 Tage

Cena jest pokazany po Logowanie / Rejestracja

Szczegóły

Pozwalający na doskonałe przechowywanie dalmatyk, które nie mogą być składowane na płasko. Ręcznie wykonany wieszak do paramentów z drewna bukowego pozwalający na perfekcyjne powieszenie dalmatyk. Po lewej stronie – w stanie złożonym pozwalającym na przechowywanie niezajmujące dużo miejsca. W środku – przystosowane do danego kształtu komży, zawierający przegub środkowy, który pozwala na dostosowanie się do wielkości kołnierzyka wzgl. uwzględnia biegnąco prostopadle taśmy obszywki, unieruchomiony każdorazowo za pomocą dostarczonego klucza imbusowego. Po prawej stronie – dalmatyka wisi optymalnie bez zniekształceń, po jednorazowym ustawieniu wieszaka.

Informacje dodatkowe

Jednostka jednostkowa
Lieferzeit 2-3 Tage